10% تخفیف جشنواره زمستانه دوره CCNA Collaboration

 

دوره CCNA Collaboration CICD ، به آموزش مفاهیم Voice Over IP می پردازد. علاوه بر این، تنظیمات دو مرکز تلفن سیسکو به نام های CME و CUCM نیز در این کتاب مطرح میشوند. در صورتی که میخواهید وارد دنیای VoIP شوید و یا در محل کار، از سرویس VoIP استفاده کنید، این دوره بسیار برای شما مناسب و کاربردی است.
دوره CCNA Collaboration CICD از جمعه، 3 دی آغاز خواهد شد. مدرس دوره، مهندس  آل طعمه، مترجم و مولف کتاب CCNA Collaboration می باشند. مدت این دوره، 45 ساعت، روزهای یکشنبه و سه‎شنبه می باشد. لازم به ذکر است از تجهیزات لابراتوار Voice در این دوره استفاده خواهد شد. همچنین کتاب "راهنمای آزمون بین المللی CCNA Collaboration " نیز به طور رایگان در اختیار دانشجویان این دوره قرار خواهد گرفت.
مخاطبین دوره:
مخاطبین این دوره، Adminهای شبکه و افرادی هستند که می خواهند با سیستم تلفنی VoIP آشنا شده و بتوانند راه اندازی، نگه داری و عیب یابی تلفن تحت شبکه را انجام دهند. مطالب، سناریو ها و نکات کلیدی که در این دوره مطرح خواهند شد، به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی وارد بازار کار شوید. سرفصل های این دوره، مطابق سرفصل های کتاب CCNA Collaboration بوده و مطالبی از کتاب CVOICE (دوره CCNP Voice ) نیز در این دوره مطرح خواهد شد. در مجموع، این دوره بیشتر بر روی مفاهیم Voice متمرکز شده تا دانشجو پس از گذراندن این دوره، بتواند هر سیستم تلفنی ای را تنظیم نماید.
لازم به ذکر است که پیش نیاز شرکت در این دوره، گذراندن دوره CCNA R&S و یا داشتن اطلاعات و تجربه کاری در سطح CCNA R&S می باشد.
هزینه شرکت در این دوره، 900.000 تومان بوده که با احتساب 10% تخفیف جشنواره پاییزه، مبلغ 810.000 تومان می باشد.

تخفیف دوره: به ازای هر دانشجویی که از طریق شما در این دوره ثبت نام کند، 25% به شخص معرفی کننده، تخفیف داده خواهد شد. بنابراین با معرفی چهار نفر از دوستان خود و ثبت نام آنها در این دوره، هزینه این دوره برای شما به صورت رایگان خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر، با تلفن 86070324 تماس و یا با کلیک بر روی لینک زیر، در گروه تلگرام داتیس آراد عضو شوید.

https://telegram.me/datis_arad

در صورت تمایل به شرکت در این دوره، با بخش آموزش گروه آراد تماس گرفته تا نام شما در لیست دانشجویان، رزرو شود.

در صورتی که هرگونه سوالی راجب این دوره و یا دیگر دوره‎های آموزشی ما دارید، تیم آموزشی گروه آراد آماده پاسخگویی به سوالات شما می‎باشند.